Главная » Статьи » Мои статьи

Таеквондо філософія

    Цей учень Таеквондо поширює це мистецтво на всі сторони свого життя для досягнення гармонії з природою і таким чином стабільною і мирного життя. Таеквондо це не просто чудовий спосіб самозахисту це також і образ життя. Ці характерні особливості можна простежити ще до часу впливу       Буддизму і його цілі «панування над самим собою». За допомогою філософії Таеквондо учень може звільнитися від свого «Я» і жити в гармонії із всесвітом. У центрі цієї філософії стоїть концепція взаємодії двох протилежних сил природи (Інь і Янь). Самовладання досягти тільки за умови, що ці сили рівні, що в результаті призводить до рівноваги і гармонії. Однак, коли переважає тільки одна з сил, результат душевний розлад, що означає розлад або невдачу. 

     У сучасному суспільстві ймовірність того, що ти потрапиш в ситуацію із загрозою для твого життя, на багато менше, чес в часи, коли Таеквондо тільки зароджувалося і розвивалося. Витратити кілька років свого життя за шанс, що ти захистиш себе в екстремальному випадку стрімкого нападу, може здатися високою ціною. 

    Тому головним мотивом Таеквондо повинна бути духовна сторона Таеквондо. Для деяких мотивом може бути підтримка фізичної форми або бажання тренуватися і підійде під потреби таких людей, проте справжній учень ніколи не повинен забувати важливу роль філософської і духовної сторін Таеквондо також як і фіхіческой. Будь-хто, хто зробить цю помилку не випробує на власному досвіді всіх переваг, якими може обдарувати це мистецтво справжнього учня. 

     Таеквондо також вчить важливості бути відповідальним і приватним для досягнення гармонії з суспільством. Цей учень Таеквондо це той, який знає як вести себе в будь-якому місці і в будь-який час. Дуже важливо відзначити, що необхідно, щоб в нашому світі були щирі і заслуговують довіри люди. Це такі люди, з якими Таеквондо найбільше асоціюється. Це має бути відмінною ознакою, за яким будь-хто може дізнатися цього учня Таеквондо.
Категория: Мои статьи | Добавил: dostoyny (04.05.2012)
Просмотров: 807 | Теги: философия
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]